90210 i Beverly Hills 90210
Portal i forum jednych z najpopularniejszych seriali dla mlodych duchem i wiekiem
  
Home    Forum    90210    Beverly Hills 90210    Kontakt    Zarejestruj się

Ostatni odcinek
Następny odcinek
Wszystkie odcinki 5. sezonu
   5×22: We All Fall Down
 Premiera: 2013-05-13

 Opis
 Zdjęcia
 Promo

 Ocena: 8.38/10 (394 głosów)
 Głosuj
 
   Koniec serialu
 Premiera: 9999-12-12


90210
» Serial
» Odcinki
» Postaci
» Obsada
» Galeria
» Artykuły
» Cytaty
» Muzyka

Beverly Hills 90210
» Serial
» Odcinki
» Postacie
» Aktorzy
» Galeria
» Pary
» Książki

My w sieci

Annie Wilson
Annie Wilson
Aktorka: Shenae Grimes
Sezony: Wszystkie
Partnerzy: Jason, Ty, Ethan, Mark, Jasper
Dyskusja na forum
Sezon 1
Pochodzi z Kansas i przeżywa kulturowy szok, kiedy wraz z rodziną przeprowadza się do Beverly Hillls. Ma zamiłowania aktorskie i chciałaby znaleźć swoje miejsce w tłumie, jednak pierwsze dni w nowej szkole nie są dla niej zbyt łaskawe. Po ostrym starciu Annie zaprzyjaźnia się ze zbuntowaną Silver. Jej przyjacielem zostaje również Ethan Ward - wakacyjna miłość sprzed dwóch lat. Uczucia do niego odżywają, co ostatecznie prowadzi do tego, że zostają parą. Jednak zanim to nastąpi Annie spotyka się z Ty’em, bogatym uczniem West Beverly High, z którym zrywa za sprawą spisku Adrianny. 11 listopada 2008 Annie obchodzi swoje 16 urodziny (co jednocześnie daje podstawy, by sądzić, że urodziła się 11 listopada 1992).

Jej związek z Ethanem staje się powodem kłótni pomiędzy nią, a Naomi, przez którą przemiawia zazdrość, bowiem Ethan to jej były chłopak. Dziewczyna sprowadza nawet byłego chłopaka Annie, Jasona, licząc na to, że w Annie obudzą się stare uczucia.
Spór pomiędzy nimi zostaje przygaszony, gdy dowiadują się, że są... siostrami. Harry, ojciec Annie i Tracy, mama Naomi, mają bowiem syna, Seana.

Annie i Ethan od tej pory nie muszą ukrywać swojej miłości. Wyjeżdżają nawet wspólnie do Palm Springs do domu Tabithy.
Ich związek zostaje wystawiony na próbę, kiedy Ethan poznaje dziewczynę, Rhondę, z którą trafia do szpitala po małym wypadku samochodowym.
Chłopak spędza z nią coraz więcej czasu, co oczywiście szybko zauważa Annie. W odpowiedzi spotyka się z Maxem, aby wzbudzić zazdrość w Ethanie.
Wkrótce Annie i Ethan rozstają się.

Annie wielokrotnie udowadnia, że dobra z niej dziewczyna, czasami tylko nie wszystko jej wychodzi. Jej zdecydowaną piętą Achillesową jest przyjaźń z Naomi, która co chwilę odradza się, by znowu przerodzić się w nienawiść.

Na bal drugorocznych, który dla każdej dziewczyny jest dużym wydarzeniem, Annie idzie z głupkowatym kolegą z klasy - Charliem, który ogromnie się w niej zadurzył. Pomiędzy nimi do niczego nie doszło, bowiem Annie nie była zainteresowana związkiem z Charliem.
Po balu wszyscy udają się na zakazaną imprezę do Naomi. Jest to przełomowy moment w życiu Annie, wydarzają się wtedy rzeczy, które wpłyną mocno na jej dalszy los.
Annie zostaje oskarżona przez Naomi o uwiedzenie i zaprowadzenie do łóżka Liama, chłopaka Naomi. Jest to nieprawdą, bowiem Liam spał z Jen, jej własną siostrą. Ta jednak w to nie wierzy i jest wściekła na swoją byłą przyjaciółkę.
Rozdrażniona Annie wybiega, wzywa policję i odjeżdża z butelką alkoholu w ręce.

Annie powoduje wypadek i ucieka z miejsca zdarzenia.
Sezon 2
Annie jest w fatalnym stanie, wie że straciła wszystkich przyjaciół, do tego przed chwilą kogoś potrąciła. Będąc w takim stanie poznaje Marka. Wydaje się jej, że znajdzie w nim bratnią duszę. Szybko trafiają do łóżka.

Podczas nocy z Annie, Mark zrobił jej nagie zdjęcia, które dostają się w ręce Naomi. Ta, w ramach zemsty, rozsyła je po całej szkole. Od tego czasu Annie na każdym kroku jest wytykana palcem, popada w depresję, wszyscy dawni przyjaciele odwrócili się od niej.

Okazuje się, że osoba, którą potrąciła Annie nie żyje. Nikt jednak nie wie, że to Annie jest sprawczynią wypadku. Mężczyzna był absolwentem West Beverly Hills High, w szkole odbywają się uroczystości pożegnalne. Podczas nich Annie poznaje Jaspera, siostrzeńca ofiary.
Pomiędzy nimi wytwarza się więź, Jasper jest typem samotnika, podobnie jak teraz Annie. Ta oczywiście nie zdradza mu swojego sekretu, dotyczącego wypadku.

I ten związek Annie przechodzi próby wytrzymałości, jednak Annie jest w stanie zrobić dla Jaspera wszystko, bowiem jest on jej jedyną bliską osobą w tym momencie.
Wkrótce sprawy w szkole zaczynają się układać dla niej nieco lepiej. Wychodzą jednak różne plotki na temat Jaspera, jakoby miał być dilerem narkotyków. Okazują się one prawdziwe, Annie w nie mimo wszystko nie wierzy.
Kiedy ta informacja dociera do Harry'ego i Debbie, ci zakazują jej spotykać się z chłopakiem. Para jednak nie zamierza brać tego zbyt bardzo do siebie.

Wkrótce i Annie przekonuje się o tym, jaki naprawdę jest Jasper, dziewczyna chce go rzucić. Ten jednak szantażuje ją, aby z nim została. Annie żyje w ciągłym stresie, nie może zapomnieć o wypadku, a Jasper tylko jej to utrudnia, zdobywając kolejne dowody na to, że to ona jest winna.
Przełomowym momentem wydaje się być próba samobójcza Jaspera. Od tego momentu, kiedy Jaspera nie ma w jej pobliżu, Annie wraca do normalności.

Annie przeżywa jej aktualną sytuację rodzinną, swoją bratnią duszę znajduje w postaci Liama. Mimo, że Annie kilka razy przekonuje chłopaka, aby zszedł się ze swoją byłą dziewczyną, Naomi, Annie i Liam spędzają ze sobą coraz więcej czasu.
Tymczasem ze szpitala wraca Jasper i robi pozytywne wrażenie na dziewczynie, kiedy przeprasza ją za swoje zachowanie.

Mini newsy
» [Opis odcinka] 5x22: We All Fall Down (Finał)
Dodano: 25.04.13 Kliknięć: 2062
» [Opis odcinka] 5x21: Scandal Royal
Dodano: 22.04.13 Kliknięć: 2014
» [Opis odcinka] 5x20: You Can't Win 'Em All
Dodano: 22.04.13 Kliknięć: 2018
» [Opis odcinka] 5x19: The Empire State Strikes Back
Dodano: 22.04.13 Kliknięć: 2018
» [Opis odcinka] 5x18: A Portrait of the Artist As a Young Call Girl
Dodano: 29.03.13 Kliknięć: 2158
» [Rocznica] Mamy już 5 lat!
Dodano: 12.03.13 Kliknięć: 2005

Seriale Online
90210 Online
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Theme 90210 created by bh90210-forum.pl

pobierz e-pit szkolenie rodo warszawa testament notarialny