90210 i Beverly Hills 90210
Portal i forum jednych z najpopularniejszych seriali dla mlodych duchem i wiekiem
  
Home    Forum    90210    Beverly Hills 90210    Kontakt    Zarejestruj się

Ostatni odcinek
Następny odcinek
Wszystkie odcinki 5. sezonu
   5×22: We All Fall Down
 Premiera: 2013-05-13

 Opis
 Zdjęcia
 Promo

 Ocena: 8.38/10 (394 głosów)
 Głosuj
 
   Koniec serialu
 Premiera: 9999-12-12


90210
» Serial
» Odcinki
» Postaci
» Obsada
» Galeria
» Artykuły
» Cytaty
» Muzyka

Beverly Hills 90210
» Serial
» Odcinki
» Postacie
» Aktorzy
» Galeria
» Pary
» Książki

My w sieci

Blog Silver - sezon 1

Ethan zjebał. Nie powinien był mnie całować. Na balu! Wiedziałam, że nie powinnam tam pójść, wiedziałam; moje przeczucia nigdy mnie nie zawiodły. A jednak się przełamałam w imię wielkiej miłości. Też mi wielka, niby tatuaż z jego imieniem sobie zrobiłam, a za plecami całuję się z innym... To wszystko w ogóle nie ma sensu.

A zaczęło się tak... niewinnie. Przyszła sobie słodka dziewczynka do West High, córeczka nowego dyrektora i to nie moja wina, że aż sama się prosiła o to, by zmieszać ją z błotem na Kółeczku Wzajemnej Ignorancji. Nieobsmarowywanie jej byłoby niezgodne ze sztuką, prawem, czymkolwiek tam jeszcze. Zwykle wyliczam ludzkie wady, o tak, w ramach buntu, ale w tym przypadku...ech... Musiałam po prostu, a potem, co niezwykle rzadko mi się zdarza, spadło na mnie takie... poczucie winy. Może jednak nie powinnam; niczym mi nie zaszkodziła, nie miałam żadnego powodu, żeby coś takiego o niej wpuścić do sieci. W efekcie, co zdarza się jeszcze rzadziej niż jakieś poczucie winy, przeprosiłam ją. Tak, zbuntowana dziewczyna prowadząca mrocznego bloga, w którym ośmiesza wszystkie szkolne "dupeczki" i ich przybocznych. Przeprosiłam i okazało się, wbrew pozorom, że Annie głupia nie jest i można śmiało stwierdzić, ze zaczęłyśmy się przyjaźnić. Tak jakby ten konflikt nas przybliżył do siebie; nigdy nie zrozumiem związków międzyludzkich.

A później pojawił się Dixon. Właściwie, "później" jest złym określeniem, bo skoro jest bratem Wilsonównej, to do szkoły przyszli w tym samym momencie, wraz z tatą - belfrem naczelnym. Jednak po aferze z Annie, zauważyłam istnienie Dixona. Nie trafiło mnie jak grom z jasnego nieba, przy pierwszym spotkaniu, to coś, co się pojawiło miedzy nami, hmm... Nie wiem nawet jak to opisać. Chodziłam do Peach Pit, gdzie pracował, a Annie tak działała, żeby nas do siebie zbliżyć i stało się. Ciężko mi mówić o uczuciach, jeszcze nigdy czegoś takiego nie doświadczyłam. Nie chodzi tylko o naszą fizyczność, chociaż fakt, Dixon stał się osobą, której oddalam "kwiat mojej kobiecości" w prezencie walentynkowym - to dopiero było cudowne uczucie ;)

Z Dixonem łączy mnie coś niepowtarzalnego. Myślałam, że takie uczucia mogą być tylko ukryte na kartach powieści. Mimo tego, że go zawiodłam tym filmikiem i potem pokazałam go wielu osobom, potrafił mi wybaczyć. W sumie, przesadziłam - chwile intymności powinny być tylko dla nas.

Gdyby nie Dixon, prawdopodobnie do tej pory nie wiedzielibyśmy, co się ze mną dzieje. Zaburzenie dwubiegunowe. Beznadziejna nazwa. Podobno w większości przypadków ta choroba kończy się samobójczą śmiercią. Cóż, ale jest jej jeden plus - Kelly, moja siostra, w końcu się mną zainteresowała. Ciekawe, czy interesuję ją naprawdę ja, czy tylko ma interesujący przypadek do badań szkolnego psychologa. Zobaczymy. Mogłaby się zająć lepiej matką, która ciągle pije przez ten romans ojca.

Dixon wspierał mnie, kiedy zmieniłam szkolę. Porównując, West Bev było znacznie lepsze. Głupia laska... Namówiła mnie, żebym się przyznała do tego filmiku, że niby to mnie wyzwoli i tylko tak będę mogła zacząć nowe życie. Zaczęłam nowe życie, gorsze od poprzedniego, pełne wyzwisk i wyśmiewania. Sama sobie zgotowałam ten los? Na szczęście, są osoby, które będą przy mnie choćby nie wiem, co.

I znów wracamy do Dixona. Niepotrzebnie zaprosił mnie na ten bal. Nie chciałam pójść, wiedziałam, że źle się skończy. Ale nie mogłam przecież odmówić Dixonowi, tak namawiał, tak błagał o to. No i poszłam. I Ethan mnie pocałował. I nie mam zielonego pojęcia, co dalej. Normalnie, gdyby sprawa dotyczyła obcej osoby, obsmarowałaby, zdzirę na blogu, ale to... Nawet na KWI* się nie nadaje.

* Kółko wzajemnej ignorancji (The Vicious Circle)Autor: ebcia

Poprawki: Kubos

Mini newsy
» [Opis odcinka] 5x22: We All Fall Down (Finał)
Dodano: 25.04.13 Kliknięć: 2207
» [Opis odcinka] 5x21: Scandal Royal
Dodano: 22.04.13 Kliknięć: 2101
» [Opis odcinka] 5x20: You Can't Win 'Em All
Dodano: 22.04.13 Kliknięć: 2265
» [Opis odcinka] 5x19: The Empire State Strikes Back
Dodano: 22.04.13 Kliknięć: 2106
» [Opis odcinka] 5x18: A Portrait of the Artist As a Young Call Girl
Dodano: 29.03.13 Kliknięć: 2245
» [Rocznica] Mamy już 5 lat!
Dodano: 12.03.13 Kliknięć: 2072

Seriale Online
90210 Online
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Theme 90210 created by bh90210-forum.pl