90210 i Beverly Hills 90210
Portal i forum jednych z najpopularniejszych seriali dla mlodych duchem i wiekiem
  
Home    Forum    90210    Beverly Hills 90210    Kontakt    Zarejestruj się

Ostatni odcinek
Następny odcinek
Wszystkie odcinki 5. sezonu
   5×22: We All Fall Down
 Premiera: 2013-05-13

 Opis
 Zdjęcia
 Promo

 Ocena: 8.38/10 (394 głosów)
 Głosuj
 
   Koniec serialu
 Premiera: 9999-12-12


90210
» Serial
» Odcinki
» Postaci
» Obsada
» Galeria
» Artykuły
» Cytaty
» Muzyka

Beverly Hills 90210
» Serial
» Odcinki
» Postacie
» Aktorzy
» Galeria
» Pary
» Książki

My w sieci

Ivy Sullivan
Ivy Sullivan
Aktorka: Gillian Zinser
Sezony: 2, 3
Partnerzy: Liam, Dixon, Oscar, Raj
Dyskusja na forum
Sezon 2
Poznajemy ją jako twardo stąpającą po ziemi chłopczycę, kiedy ulega drobnej stłuczce samochodowej z Liamem. Jednak, jak mówi przysłowie, kto się czubi ten się lubi i wkrótce negatywne nastawienie do siebie tej dwójki przeradza się w sympatię. Ivy jest uczennicą West Beverly Hills High, a jej hobby jest surfing. Właśnie to sprawia, że szybko znajduje wspólny język z innymi chłopakami.

Jak się okazuje, Ivy wkrótce pęka i dowiadujemy się, że zależy jej na czymś więcej, niż tylko koleżeńskich stosunkach z Liamem. Sprawy toczą się dobrze dla tej dwójki, dopóki do gry nie wraca Naomi z zamiarem odzyskania chłopaka.
Wkrótce dochodzi do walki (dosłownie) pomiędzy Ivy i Naomi, Ivy postanawia odpuścić, nawet pomaga Naomi w odzyskaniu Liama.

Po tej stracie Ivy nie załamuje się, nadal utrzymuje znajomości z innymi chłopakami, szczególnie dobrze dogaduje się z Dixonem. Jest im ze sobą na tyle dobrze, że wkrótce ich znajomość przeradza się w coś poważniejszego.
Ivy proponuje Dixonowi wyjazd z nią i jej matką na wakacje do Australii. Przerażą ją jednak zaangażowanie ze strony Dixona i próbuje go zniechęcić do wyjazdu. Powoduje to krótkie załamanie w ich związku. Jednakże po chwili Ivy wraca przeprosić Dixona za swoje zachowanie, nie jest jednak świadoma, że w międzyczasie chłopak zdradził ją z Silver.
Sezon 3
Na początku sezonu Ivy wraca z wakacji, które spędziła w Australii wraz ze swym starym znajomym Oscarem. Łączące ich relacje i fakt, że spędzają ze sobą dużo czasu wywołuje zazdrość u Dixona. Dodatkowo zarzuca on Ivy, że nigdy się przed nim nie otwiera. Dziewczyna postanawia mu zaufać i opowiada o swoim ojcu, który nigdy się nią nie interesował zajęty nową rodziną. Wyjawia mu również, że nadal jest dziewicą. Oboje planują romantyczny wieczór tylko we dwoje. Plany te jednak rujnuje pojawienie się Sashy. Dixon zataja przed Ivy informacje od Sashy na temat jej nosicielstwa wirusa HIV. Chcąc chronić dziewczynę trzyma ją na dystans a w końcu wyznaję, że ich związek nie ma szans bo wciąż czuje coś do Sashy. Zdezorientowaną i załamaną Ivy wykorzystuje Oscar i to z nim dziewczyna traci dziewictwo.

Dixon dowiedziawszy się , że jest zdrowy, decyduje się powiedzieć Ivy całą prawdę. Wracają do siebie jednak na krótko, gdyż Ivy targana wyrzutami sumienia decyduje się powiedzieć chłopakowi prawdę o nocy z Oscarem. To definitywnie kończy ich związek bowiem Dixon nie potrafi zaakceptować tego faktu i jej wybaczyć. W międzyczasie dziewczyna przeżywa kolejny szok dowiadując się, że Oscar sypiał również z jej matką, a wszystko było zaplanowaną zemstą za zrujnowanie jego rodziny. Wiadomość ta burzy jej dobre dotąd relacje z matką. Nieoczekiwanie ta trudna sytuacja zbliża ją do Naomi, dziewczyny wspólnie obmyślają plan i dają Oscarowi nauczkę. Od tego momentu Ivy zaczyna spędzać coraz więcej czasu z dziewczynami.

W jej życiu pojawia się nagle ojciec chcący odnowić z nią relacje. Mimo ostrzeżeń ze strony matki Ivy nie wierząc jej tak jak dawniej po incydencie z Oscarem coraz bardziej angażuje się w spotkania z ojcem. Okazuje się jednak, że jego nagłe zainteresowanie nie było bezinteresowne. Chodziło mu tylko o to, by nie musiał płacić za studia Ivy. Dziewczyna jest załamana, fakt ten jednak ponownie zbliża ją do matki.

Podczas surfowania ulega wypadkowi, życie ratuje jej szybka interwencja Dixona. Postawa chłopaka daje jej nadzieje na odbudowanie związku, lecz on daje jasno do zrozumienia, że nigdy nie zapomni tego co łączyło ją i Oscara. Po wypadku Ivy zaczyna odczuwać strach na widok wody, wymyśla coraz to nowe preteksty by tylko trzymać się od niej z daleka.

Aby dodać sobie odwagi zaczyna palić marihuanę. Wtedy też w sklepie poznaje młodego chłopaka - Raja i mimo początkowej niechęci zaprzyjaźnia się z nim. Zaczynają spędzać ze sobą dużo czasu przez co Ivy zaniedbuje szkołę, co zaczyna nie podobać się Rajowi. Po jednej z kłótni na ten temat chłopak wyznaje jej, że ma białaczkę i zostały mu 4 lata życia. Wiadomość ta wstrząsa dziewczyną, która nie wiedząc jak ma w tej sytuacji postąpić zaczyna unikać z nim kontaktu. Dopiero szczera rozmowa z Dixonem podczas ferii w Meksyku uświadamia jej, że przede wszystkim powinna być teraz przy nim i wspierać go. Dzięki podstępowi Raja, pokonuje swój lęk i wchodzi do wody. Mimo początkowej złości na niego ostatecznie dziękuje mu i jest szczęśliwa, że może nadal rozwijać swoją pasje.

Ivy, pomimo początkowej nieakceptacji ze strony matki, bierze ślub z Rajem.

Mini newsy
» [Opis odcinka] 5x22: We All Fall Down (Finał)
Dodano: 25.04.13 Kliknięć: 2062
» [Opis odcinka] 5x21: Scandal Royal
Dodano: 22.04.13 Kliknięć: 2014
» [Opis odcinka] 5x20: You Can't Win 'Em All
Dodano: 22.04.13 Kliknięć: 2018
» [Opis odcinka] 5x19: The Empire State Strikes Back
Dodano: 22.04.13 Kliknięć: 2018
» [Opis odcinka] 5x18: A Portrait of the Artist As a Young Call Girl
Dodano: 29.03.13 Kliknięć: 2158
» [Rocznica] Mamy już 5 lat!
Dodano: 12.03.13 Kliknięć: 2005

Seriale Online
90210 Online
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Theme 90210 created by bh90210-forum.pl

http://carnivorous-plants.pl/o-czym-nalezy-pamietac-organizujac-wesele/ http://abweb.com.pl/ktora-sala-weselna-warszawie-najlepsza/ fundusze zdefiniowanej daty