90210 i Beverly Hills 90210
Portal i forum jednych z najpopularniejszych seriali dla mlodych duchem i wiekiem
  
Home    Forum    90210    Beverly Hills 90210    Kontakt    Zarejestruj się

Ostatni odcinek
Następny odcinek
Wszystkie odcinki 5. sezonu
   5×22: We All Fall Down
 Premiera: 2013-05-13

 Opis
 Zdjęcia
 Promo

 Ocena: 8.38/10 (394 głosów)
 Głosuj
 
   Koniec serialu
 Premiera: 9999-12-12


90210
» Serial
» Odcinki
» Postaci
» Obsada
» Galeria
» Artykuły
» Cytaty
» Muzyka

Beverly Hills 90210
» Serial
» Odcinki
» Postacie
» Aktorzy
» Galeria
» Pary
» Książki

My w sieci

Adrianna Tate-Duncan
Adrianna Tate-Duncan
Aktorka: Jessica Lowndes
Sezony: Wszystkie
Partnerzy: Navid, Teddy, Gia, Javier
Dyskusja na forum
Sezon 1
Niektórzy zazdroszczą jej kariery, inni współczują problemów. Najwyraźniej pierwsze było przyczyną drugiego.

Ade od najmłodszych lat przejawiała talent aktorski, matka zabierała ją na castingi, które poza dobrą zabawą miały przynieść rozwiązanie kłopotów finansowych. Jednak wraz z wkraczaniem w wiek dojrzewania, hobby Ade zamieniło się w ciężką pracę, a to spowodowało, że od nadmiaru obowiązków, dziewczyna zaczęła szukać pomocy u dealera.

Niewątpliwie przez te wydarzenia była odbierana jako negatywna postać. Oliwy do ognia dolała, pojawiając się pod wpływem narkotyków na szkolnym musicalu, gdzie była odtwórczynią głównej postaci. Kiedy zabroniono jej wystąpić, postanowiła zniszczyć związek swoje dublerki - Annie. Ta, nieświadoma zaistniałej intrygi, po namowach ojca, a zarazem dyrektora szkoły, wyciąga do niej pomocną dłoń. W tym momencie u Ade pojawiają się wyrzuty sumienia, dzięki którym można ujrzeć tę postać w bardziej pozytywnym świetle.

Niestety, nie trwa to długo, gdyż dziewczyna źle interpretuje intencje Annie, czuje się oszukana i pogrąża się w swoim nałogu. Kolejną osobą, która stara się pomóc dziewczynie, jest jej przyjaciółka - Naomi, sprowadzając tym samym na siebie kłopoty. Niestety, Ade znów pokazuje się z nie najlepszej strony, gdyż zamiast wziąć na siebie winę za posiadanie narkotyków, postanawia skończyć ze sobą. Na szczęście nie udaje jej się to i trafia do specjalnego ośrodka, gdzie cały czas wspiera ją matka oraz Navid - jak się okazuje jej cichy wielbiciel, który finansuje kurację odwykową.

Niestety, dziewczyna kolejny raz popełnia ten sam błąd - źle interpretuje intencje chłopaka i myśli, że pragnie on jej fizycznie. Po wyjaśnieniu wszelkich nieporozumień, zbliżają się do siebie, Navid pomaga zjednać ją z Naomi, która w efekcie postanawia dać przyjaciółce następną szansę. Wreszcie Ade pokazuje swoje lepsze oblicze, wiążąc się z Navidem.

Jednak jej szczęście nie trwa długo, dziewczyna podejrzewa, że została zarażona wirusem HIV, robi testy, lecz wynik jest niespodziewany - wskazuje ciążę. Przeżywa rozterki, nie wie, co zrobić, w trudnych chwilach wspiera ją szkolna psycholog - Kelly Taylor. Adrianna postanawia wyjawić swojemu chłopakowi prawdę, jednak staje się to dla niego zbyt wielkim ciężarem, para rozstaje się. Kolejną osobą, która poznaje jej sekret jest - Naomi, przyjaciółka staje na wysokości zadania i obiecuje pomoc. W międzyczasie, Ade dowiaduje się, że ojcem jej dziecka jest Ty, decyduje się podzielić z nim tą informacją. Po fakcie, rodzice chłopaka, deklarują pomoc finansową. Dopiero Naomi uświadamia przyjaciółce, że zamiary państwa Collins nie są do końca "bezinteresowne".

W wyniku konfliktu rodzicielek, matka Ade dowiaduje się o ciąży córki. Jest załamana i rozczarowana, jednak jako kolejna osoba postanawia wesprzeć córkę.
To nie koniec dobrej passy Adrianny, jej związek z Navidem na nowo odżywa, para postanawia wspólnie wychować nienarodzone dziecko. Tej decyzji nie pochwalają rodzice Navida, lecz on walczy o swoją przyszłą rodzinę, wyprowadza się z domu i zamieszkuje z Ade, która wyjawia przed nim ostatni sekret. Zdradza, kim jest ojciec dziecka. Chłopak potrzebuje chwili, aby się z tym oswoić, jednak w końcu akceptuje tę sytuację. W ostateczności do ślubu nie dochodzi, a Ade, oddaje dziecko do adopcji.
Sezon 2
Można by pomyśleć, że teraz będzie już tylko lepiej, jednak powrót do normalności jest trudniejszy niż by się można było spodziewać. Ade początkowo chce zachować wstrzemięźliwość od seksu, Navid nalega, a ona w końcu... ulega. Mimo to ich związek rozpada się, gdyż Ade postanawia wrócić do swojej dawnej miłości, która pojawiła się w West Beverly High - Teddy'iego. Jednak szybko orientuje się, że to był błąd i zmienia zdanie, niestety Navid nie potrafi jej wybaczyć. Ponownie sięga po narkotyki, jednak w porę się opamiętuje, wstępuje do klubu AA, gdzie zaprzyjaźnia się z dziewczyną, Gią, która nie ma wobec niej czysto heteroseksualnych intencji.

Związek Adrianny i Gii wkrótce wkracza na poważne tory. Początkowo ukrywany związek niedługo wychodzi na jaw. Aby zapomnieć o Navidzie, do którego Ade wciąż coś czuje, postanawia przyłączyć się do zespołu muzycznego. Kariera Ade kwitnie, szybko zdobywa uznanie i propozycję profesjonalnej kariery muzycznej. Tymczasem dowiaduje się, że Gia ją zdradziła.

Po propozycji ze strony mamy Ivy, Adrianna rozpoczyna karierę muzyczną. Zbliża się także do Navida, jednak w tym samym czasie poznaje słynną gwiazdę pop, Javiera, z którym nagrywa piosenkę. Para przypada sobie do gustu, co przez przypadek zauważa Navid. Wspólne wypady, kolacje i próby sprawiają, że Adrianna po swoim koncercie wyjeżdża z Javierem na jego własny koncert.
Sezon 3
Na początku sezonu wraca ze wspólnej trasy koncertowej z Javierem. Chłopak rozczarowany faktem, że wybrała Navida a nie jego wieszczy jej rychły koniec kariery. Chwilę później dochodzi do wypadku samochodowego w wyniku którego Javier ginie na miejscu. Adrianna mając w głowie jego ostatnie przykre słowa wykorzystuje zamieszanie i zabiera z miejsca wypadku zeszyt Javiera z piosenkami na nową płytę. Po wpływem impulsu na jego pogrzebie śpiewa jedną z owych piosenek, która w niedługim czasie staje się hitem na YouTube. Cieszy ją taki obrót sprawy, jednak niedługo potem kontaktuje się z nią menadżer i wuj Javiera- Victor oznajmiając, że dysponuje nagraniem na którym Javier wykonywał tą piosenkę przed nią. Szantażowana przez niego zgadza się by został jej nowym menadżerem. Czuje się jak w potrzasku zwłaszcza, że Victor zmusza ją do zmiany wizerunku na bardziej seksowny . Pod jego wpływem bierze udział w sesji topless mimo protestów Navida. Zdjęciami tymi jednak zdobywa upragnione zainteresowanie mediów.

W ciągu kilku następnych odcinków odsuwa się od przyjaciół starając się wieść hollywoodzkie życie gwiazdy. Jej związek z Navidem również przechodzi kryzys, skupiona na swojej karierze nie ma dla niego czasu oraz bagatelizuje jego problemy rodzinne.

Po pewnym czasie zdaje sobie sprawę, że jest zbyt cenna dla Victora by ją wydał i to ona zaczyna stawiać warunki traktując go równie źle jak on traktował ją. Jako wschodząca gwiazda branży muzycznej przenosi się do drogiej rezydencji. Jej rozrzutność prowadzi do kolejnych spięć z Victorem co wraz z podłym traktowaniem go przez nią prowadzi do tego, że wydaje ją mediom.

Zajęta sobą przez ten cały czas nie zauważyła rodzącego się uczucia między Navidem a Silver. Chcąc ratować podupadającą karierę decyduje się na wystąpienie w telewizji co jeszcze bardziej ją pogrąża. Ostatnią deską ratunku wydaje jej się udział w reality show , aby uzyskać większe zainteresowanie, opowiada historię o ciąży i rzekomej chęci odzyskania dziecka. Na dodatek Navid nie mogąc znieść jej zachowania oraz nie mogąc oprzec się rodzącemu uczuciu do Silver zrywa z nią. Ade nie może w to uwierzyć i podejmuje rozpaczliwe próby odzyskanie ukochanego. Klęski tych prób oraz kolczyk znaleziony w jego pokoju utwierdzają ją w przekonaniu, że chłopak ma romans. W tej sytuacji szuka pocieszczenia u swoich przyjaciółek: Naomi i Silver, razem z nimi chce znaleźć ową tajemniczą kochankę i zemścić się na niej. Przeżywa szok gdy okazuje się nią być Silver. W odwecie rozsyła po szkole jej nagie zdjęcia, co powoduje serię nieprzyjemności z jednej i drugiej strony. Ostatecznie daje Silver szanse na pogodzenie się, jeśli ta zakończy swój związek z Navidem. Silver nie chce jednak o tym słyszeć. W efekcie Ade udając powtórną przyjaźń do niej podmienia jej tabletki przez co doprowadza do nawrotu choroby Silver. Wykorzystuje fakt pobytu jej w szpitalu do ponownego zbliżenia się do Navida.

Mini newsy
» [Opis odcinka] 5x22: We All Fall Down (Finał)
Dodano: 25.04.13 Kliknięć: 2062
» [Opis odcinka] 5x21: Scandal Royal
Dodano: 22.04.13 Kliknięć: 2014
» [Opis odcinka] 5x20: You Can't Win 'Em All
Dodano: 22.04.13 Kliknięć: 2018
» [Opis odcinka] 5x19: The Empire State Strikes Back
Dodano: 22.04.13 Kliknięć: 2018
» [Opis odcinka] 5x18: A Portrait of the Artist As a Young Call Girl
Dodano: 29.03.13 Kliknięć: 2158
» [Rocznica] Mamy już 5 lat!
Dodano: 12.03.13 Kliknięć: 2005

Seriale Online
90210 Online
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Theme 90210 created by bh90210-forum.pl

testament notarialny alimenty 2019 https://www.kulturigo.de/im-neuen-prmagazin-br-pr-berater-norbert-essing-ist-beim-handelskonzern-metro-raus-379086.html/