90210 i Beverly Hills 90210
Portal i forum jednych z najpopularniejszych seriali dla mlodych duchem i wiekiem
  
Home    Forum    90210    Beverly Hills 90210    Kontakt    Zarejestruj się

Ostatni odcinek
Następny odcinek
Wszystkie odcinki 5. sezonu
   5×22: We All Fall Down
 Premiera: 2013-05-13

 Opis
 Zdjęcia
 Promo

 Ocena: 8.38/10 (394 głosów)
 Głosuj
 
   Koniec serialu
 Premiera: 9999-12-12


90210
» Serial
» Odcinki
» Postaci
» Obsada
» Galeria
» Artykuły
» Cytaty
» Muzyka

Beverly Hills 90210
» Serial
» Odcinki
» Postacie
» Aktorzy
» Galeria
» Pary
» Książki

My w sieci

Bohaterzy: Naomi Clark
Naomi Clark
Aktorka: AnnaLynne McCord
Sezony: Wszystkie
Partnerzy: Ethan, Liam, Jason, Richard, Jamie
Dyskusja na forum
Sezon 1
Naomi nie ma łatwego życia, jej rodzice chcą wziąć rozwód, a ona stara się temu zapobiec. Swoje dobre oblicze ukazuje np. biorąc narkotyki Adrianny podczas kontroli policji, przez co ma niemałe kłopoty.

Naomi długo nie może się pogodzić z tym, że Ethan spotyka się z Annie. Stara się o nim zapomnieć, szuka dla siebie kogoś innego, jednak bezskutecznie. Kiedy wyprowadza się z domu do hotelu, poznaje Liama, przystojnego barmana. Przez nią rodzice chłopaka dowiadują się o jego pracy. Wkrótce spotykają się w West Bev, ale ich stosunki na początku nie są najlepsze.

Powiedzenie "kto się czubi, ten się lubi" w tym przypadku świetnie się sprawdza, bowiem Naomi i Liam wkrótce się do siebie zbliżają. W tym samym czasie w Beverly Hills pojawia się siostra Naomi - Jen. Zamieszkują razem.

Podczas balu końcoworocznego Liam i Naomi wyznają sobie miłość. Naomi postanawia zrobić zabronioną imprezę u siebie w domu. Tam Jen kusi Liama. Po chwili do sypialni wchodzi Naomi, Jen już tam nie ma, a wszystkie poszlaki wskazują na to, że to Annie spała z Liamem. Od tego czasu Annie staje się wrogiem numer jeden.
Sezon 2
Naomi, Adriannę i Silver łączy mocna więź, wszystkie trzymają się teraz razem, ale to ta pierwsza wiedzie zawsze prym. Naomi wciąż jest wściekła na Annie i postanawia się zemścić. W jej ręce wpada nagie zdjęcie Annie, postanawia rozesłać je po szkole.

Po rozsprawieniu się z Annie, Naomi obmyśla kolejny plan, związany z jej przyszłością na Uniwersytecie Kalifornijskim. Zaprzyjaźnia się z niezbyt przystojnym synem dziekana rekrutującego studentów na Uniwersytet. Plan wkrótce upada, między innymi za sprawą Jamiego, którego Naomi tam poznała.

Jen ciągle manipuluje Naomi, wyłudza od niej pieniądze i udaje, że są dobrymi siostrami. Tymczasem Liam postanawia wyjawić skrywaną tajemnicę i powiedzieć Naomi, że to nie Annie z nim spała podczas balu. Zdaje się, że to wydarzenie znowu może odbudować ich związek. Naomi postanawia wybaczyć Annie.

Zdaje się, że Liam i Naomi przeszli już wystarczająco dużo i teraz będzie im tylko z górki. Nic z tych rzeczy. Ich związek się nie układa, nie potrafią się dogadać, a ich wspólne wypady zazwyczaj wypełnia niezręczna cisza. Dobrze czują się razem tylko podczas bardziej intymnych spotkań.

Naomi, aby narobić zamieszania, oskarża nauczyciela - Pana Cannona - o to, że ją molestował. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że wieść o tym rozejdzie się tak szybko i na tak dużą skalę. Dziewczyna znajduje wsparcie u koleżanek i Liama. Jednak dręczące ją wyrzuty sumienia sprawiają, że przyznaje się do winy zarówno przed osobami prowadzącymi śledztwo, jak i przed samymi uczniami.
Po tym incydencie odwraca się od niej Liam, wciąż jednak ma wspierające ją przyjaciółki.

Od tego czasu dochodzi do krótki zejść i ponownych rozejść Liama i Naomi. Dziewczyna ma jednak teraz na głowie poważniejszy problem. W Beverly Hills ponownie pojawia się jej siostra, Jen i przejmuje pieczę nad finansami Naomi. Dziewczyna czuje, że Jen coś przed nią ukrywa, wkrótce dowiaduje się, że Jen jest w ciąży.

Mini newsy
» [Opis odcinka] 5x22: We All Fall Down (Finał)
Dodano: 25.04.13 Kliknięć: 2062
» [Opis odcinka] 5x21: Scandal Royal
Dodano: 22.04.13 Kliknięć: 2014
» [Opis odcinka] 5x20: You Can't Win 'Em All
Dodano: 22.04.13 Kliknięć: 2018
» [Opis odcinka] 5x19: The Empire State Strikes Back
Dodano: 22.04.13 Kliknięć: 2018
» [Opis odcinka] 5x18: A Portrait of the Artist As a Young Call Girl
Dodano: 29.03.13 Kliknięć: 2158
» [Rocznica] Mamy już 5 lat!
Dodano: 12.03.13 Kliknięć: 2005

Seriale Online
90210 Online
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Theme 90210 created by bh90210-forum.pl

alimenty 2019 monitoring wizyjny rodo szkolenie rodo ile wynosi wynagrodzenie za niewykorzystany urlop wypoczynkowy