90210 i Beverly Hills 90210
Portal i forum jednych z najpopularniejszych seriali dla mlodych duchem i wiekiem
  
Home    Forum    90210    Beverly Hills 90210    Kontakt    Zarejestruj się

Ostatni odcinek
Następny odcinek
Wszystkie odcinki 5. sezonu
   5×22: We All Fall Down
 Premiera: 2013-05-13

 Opis
 Zdjęcia
 Promo

 Ocena: 8.38/10 (394 głosów)
 Głosuj
 
   Koniec serialu
 Premiera: 9999-12-12


90210
» Serial
» Odcinki
» Postaci
» Obsada
» Galeria
» Artykuły
» Cytaty
» Muzyka

Beverly Hills 90210
» Serial
» Odcinki
» Postacie
» Aktorzy
» Galeria
» Pary
» Książki

My w sieci

Książki - Beverly Hills 90210
O tym jak popularnym serialem było "Beverly Hills 90210" świadczy chociażby ilość książek, jakie powstały na jego podstawie. Znajdziesz tu spis tych książek wraz z ich opisami. W latach 1994-1996 powstały, a następnie zostały wydane polskie wersje tych książek. Aktualnie wiele z nich można kupić w internecie od byłych właścicieli.

 Beverly Hills, 90210 (1991)

Kiedy rodzina Walshów przeprowadza się z Minneapolis, bliźniaki Brandon i Brenda desperacko potrzebują kursu "jak być fajnym", żeby przeżyć wśród społecznie posegregowanych uczniów West Beverly Hills High, gdzie wszyscy żyją szybko.No secrets / Bez tajemnic (1992)

Dzieciaki z Minnesoty - Brandon i Brenda Walsh odkrywają świat miłości i złamanych serc w swojej nowej szkole w Beverly Hills. Zaczynają się pierwsze wypady na miasto, poznają przyjaciół, muszą przekonać swoich rodziców do nowych znajomych. Brenda stara się poznać tajemniczego Dylana.


Which Way to the Beach? / Szalone lato (1992)

 Zaczyna się surfowanie, a kończy się szkoła. Brenda po rozstaniu z Dylanem, zapisuje się na zajęcia aktorskie, żeby zapanować nad swoimi emocjami. Natomiast Brandon zmaga się ze swoją nową pracą w Beach Clubie, chcąc zarobić na samochód. Słońce, woda i mnóstwo wolnego czasu - oto wakacje w Beverly Hills.


Fantasies / Co by było, gdyby (1992)


Dla uczniów West Bev wakacje powoli się kończą. Przyjaciele decydują się na wyjawienie swoich tajemnic. Bawią się w "Co by było, gdyby" i opowiadają, jak wyobrażają sobie życie po opuszczeniu szkoły. Brenda zastanawia się czy jest częścią marzeń w przyszłości Dylana, a Donna i Kelly chcą oderwać się od swojej przeszłości.


'Tis the Season / Wesołych świąt! (1992)

 Walshowie starają się jak najlepiej spędzić święta Bożego Narodzenia, jednak nie jest to dla nich łatwe, ponieważ nie są przyzwyczajeni do świętowania podczas gdy panuje upał, a drzewa nie są pokryte śniegiem. Podczas tych świąt na bohaterów czeka wiele wyzwań - Dylan musi podjąć decyzję o wybaczeniu ojcu, Steve pragnie poznać swoją przeszłość, Donna zastanawia się nad wyznaniem miłości Davidowi. To z pewnością nie będą nudne święta.


Two Hearts / Dwa serca (1993)

Kiedy zimowa melancholia pojawia się w West Bev, bohaterzy szukają sposobów na nudę. W ich życiu ponownie zaczyna dużo się dziać. Brandon zakochuje się w pięknej łyżwiarce, Brenda czuje miętę do starszego faceta ze swojej grupy, a Dylan spotyka swoją starą znajomą, która pragnie od niego czegoś więcej.


Where The Boys Are? / Te słodkie chłopaki (1993)

W Beverly Hills jak zwykłe pięknie i słonecznie, dlatego też Brenda i Dylan wybierają się surfować do Baji, o czym nie wie tata tej pierwszej. Donna chce zobaczyć nowy zespół, liczy że uda jej się bliżej poznać chłopaków z zespołu. Trwają przygotowania do ślubu mamy Kelly i taty Davida. Pytanie tylko, czy ich plan wypali?


More Than Words / Więcej niż słowa (1993)

Paczka przyjaciół wybiera się na wakacje, bowiem wkrótce rozpocznie się ostatni rok szkoły. Jednak ponownie problemy ich nie ominą. Brenda namawiana jest przez rodziców do zerwania z Dylanem, Kelly źle się czuje myśląc o narodzinach swojej siostry, które niebawem mają nadejść, Brandon pracuje w klubie plażowym i liczy, że znajdzie wreszcie swoją drugą połówkę. Niektórych czeka wycieczka do Paryża.


Summer Love / Wakacyjna miłość (1993)

Trwa lato przed ostatnim rokiem szkoły. Podczas gdy Brenda i Donna szykują się do swojej wycieczki do Paryża, Brandon opiekuje się obcą osobą, Andrea angażuje się politycznie, natomiast David podąża za marzeniem o zostaniu artystą. Jak bohaterowie spędzą te ostatnie chwile wolności?


Senior Year / Życie nie pieści (1993)

Oto nastał ostatni rok szkoły. Jednak uczniowie z West Bev nie myślą tylko o nauce. Kelly rozważa zerwanie z Dylanem, żeby ratować swoją przyjaźń z Brendą. Brandon ciężko pracuje spełniając się jako dziennikarz, natomiast Andrea znajduje się w niezręcznej sytuacji z nowym członkiem grona pedagogicznego.


Graduation Day / Żegnaj, West Beverly (1994)

Zbliża się bal z okazji ukończenia szkoły w West Bev. Brandon nie ma partnerki, wreszcie zbiera się w sobie, żeby zaprosić Andreę. Brenda ledwo wytrzymuje oglądanie tańczących Dylana i Kelly, natomiast Donna zostaje przyłapana na piciu alkoholu. Jak zakończy się jej historia ze szkołą? David musi się zebrać w sobie, aby godnie zakończyć ostatni rok.


College Bound / Start w nieznane (1994)

Bohaterów czekają zmiany, bowiem niedługo zacznie się pierwszy rok studiów. Wakacje na plaży w Malibu prezentują nam jak bohaterowie radzą sobie z przyjęciem/odrzuceniem przez uczelnie. Są imprezy, nowe romanse, przeprowadzki z dala od domu, separacja i wizje na przyszłość.


The Blind Date / Randka w ciemno

Steve stara się dostać do uczelnianego bractwa, Brandon tkwi w romansie z żoną profesora, natomiast niepozorna Andrea być może jako pierwsza z paczki zostanie matką i założy własną rodzinę.
Schwerer Verdacht / Igranie z ogniem

Steve popada w tarapaty, zostaje niesłusznie oskarżony i wytłumaczenie się nie będzie łatwe. Brandon nie może mu pomóc, ponieważ sam jest w nieciekawej sytuacji. Andrea zachodzi w ciążę, a Kelly wciąż ma rozterki miłosne. David zrywa z Donną.

Mini newsy
» [Opis odcinka] 5x22: We All Fall Down (Finał)
Dodano: 25.04.13 Kliknięć: 2063
» [Opis odcinka] 5x21: Scandal Royal
Dodano: 22.04.13 Kliknięć: 2015
» [Opis odcinka] 5x20: You Can't Win 'Em All
Dodano: 22.04.13 Kliknięć: 2020
» [Opis odcinka] 5x19: The Empire State Strikes Back
Dodano: 22.04.13 Kliknięć: 2019
» [Opis odcinka] 5x18: A Portrait of the Artist As a Young Call Girl
Dodano: 29.03.13 Kliknięć: 2159
» [Rocznica] Mamy już 5 lat!
Dodano: 12.03.13 Kliknięć: 2006

Seriale Online
90210 Online
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Theme 90210 created by bh90210-forum.pl

szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych recenzja online loans instant approval bad credit